Wózek dziecięcy NEXXO

Nowa odsłona i nowa kolekcja ekskluzywnych i nowoczesnych wielofunkcyjnych wózków dziecięcych KRASNAL „ NEXXO „ . Wózki dziecięce NEXXO kierujemy do wszystkich rodziców ceniących indywidualne piękno i poszukujących wyjątkowego wózka dla ukochanego maluszka.

KRASNAL NEXXO to kolekcja funkcjonalnych, bezpiecznych i praktycznych wózków w  wyjątkowej kolorystyce. Zastosowana eko-skóra i przyjemny w dotyku materiał, którym obszyta jest prowadnica ( rączka )  wózka tworzą wyjątkowość kolekcji NEXXO.

Komfortowa i amortyzowana aluminiowa rama wózka umilą spacery i ułatwią manewrowanie. Wózek jest niezwykle lekki, wyjątkowo skrętny, a innowacyjny system składania doceni każda mama i tata. Umożliwia łatwe prowadzenia w ciasnych przejściach i wąskich drzwiach.

Na uwagę zasługuje nowoczesny system regulacji oparcia gondoli z zewnątrz, oraz system w kołach z amortyzacją przeciw zderzeniową.
Tapicerka wózka to doskonałe, impregnowanych tkaniny przyjazne dziecku. Wnętrze gondoli wypełnione jest hypoalergiczną bawełnianą tkaniną. Tapicerka wózka NEXXO wykonana jest z tkanin łatwych do utrzymania w czystości a ewentualne czyszczenie jest dziecinnie proste.

Wózek został wyprodukowany zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa PN-EN 1888.

długość
wysokość
szerokość
wymiary po złożeniu
waga
kolorystyka wózka NEXXO