Firma KRASNAL oferuje Państwu najlepsze wózki dziecięce oraz wysokiej jakości foteliki samochodowe i artykuły dla najmłodszych.

Jako producent wózków istniejemy na rynku od 1979 roku, proponując trwałe i niezawodne rozwiązania. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały oraz nowoczesne technologie.

Wykonujemy modele wielofunkcyjne, głębokie, spacerowe i z fotelikiem. Nasze produkty zapewniają wygodę i komfort użytkowania zarówno maluchom, jak i dorosłym. W naszych projektach zastosowaliśmy wiele praktycznych rozwiązań, jak np.: duże pompowane koła, lekka konstrukcja, itd.

Posiadamy szeroką ofertę, która uwzględnia różne potrzeby i wymagania dzieci oraz opiekunów. Dzięki modelom głębokim mogą Państwo wybrać się na spacer już z kilkumiesięcznym maluchem, zaś spacerówki doskonale nadają się do wypraw ze starszymi pociechami. Gotowość w każdej sytuacji zapewni wózek wielofunkcyjny o różnych możliwościach zastosowania.

Nasze rozwiązania cieszą się opinią najlepszych produktów, co udało nam się osiągnąć głównie dzięki zapewnianiu bezpieczeństwa podczas korzystania. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie zabezpieczenia, chroniące maluchy przed upadkiem oraz wstrząsami.