Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją ekskluzywnych i nowoczesnych wielofunkcyjnych wózków dziecięcych KRASNAL : „ NEXXO „ . Wózki są skierowane dla Wszystkich ceniących indywidualne piękno i poszukujących wyjątkowego pierwszego pojazdu dla swojego ukochanego maluszka. KRASNAL : „ NEXXO „ to kolekcja funkcjonalnych, bezpiecznych i praktycznych wózków w ładnej kolorystyce.

Zastosowano eko-skórę, przyjemny w dotyku materiał, którym obszyta jest prowadnica ( rączka ) wózka. Kolejną zaletą wózka jest jego komfortowa, amortyzowana aluminiowa konstrukcja, która jest dziecinnie łatwa w obsłudze. Wózek jest niezwykle lekki, łatwo skrętny, a innowacyjny system składania doceni każda mama i tata. Umożliwia łatwe manewrowanie w ciasnych przejściach i wąskich drzwiach. Na uwagę zasługuje nowoczesny system regulacji oparcia gondoli z zewnątrz, oraz system w kołach z amortyzacją przeciw zderzeniową.

Tapicerka wózka jest wykonana z najwyższe jakości polskich impregnowanych tkanin przyjaznych dziecku. Wnętrze gondoli wypełnione jest hypoalergiczną bawełnianą tkaniną. Możliwość zdjęcia tapicerki do czyszczenia. Wózek został wyprodukowany zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa PN-EN 1888

NEXXO_prezentacja3

NEXXO_9 NEXXO_10 NEXXO_2 NEXXO_3 NEXXO_4NEXXO_5 NEXXO_6NEXXO_7 NEXXO_11 NEXXO_12 NEXXO_13 NEXXO_14NEXXO_1NEXXO_8